Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa

Synonimy:
ARiMR, ARMiR
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (83)

 • Młody gospodarzu - do wzięcia jest 100 000 złotych!

  Młody gospodarzu - do wzięcia jest 100 000 złotych!

  - Od 15 maja do 21 czerwca br. potrwa nabór do programu pomocy dla młodych rolników - poinformował w piątek szef Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Andrzej Gross. Rolnicy będą mogli się starać w sumie o 796 mln zł.
 • Agencja rodzinna modernizacji rolnictwa

  Agencja rodzinna modernizacji rolnictwa

  Kancelaria Premiera stwierdziła liczne nadużycia w ARiMR. Sprawę badają prokuratura i CBA - informuje "Puls Biznesu".
 • "Rzeczpospolita": W Agencji jak w rodzinie

  CBA bada liczne nieprawidłowości, m.in. nepotyzm w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wykryła je Kancelaria Prezesa Rady Ministrów - pisze "Rzeczpospolita".
 • ARiMR: 5,8 mld zł dopłat bezpośrednich trafiło do rolników w 2013 r.

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa dotychczas wypłaciła rolnikom 5,8 mld zł w ramach dopłat bezpośrednich za 2013 r. Pieniądze dostało już 732 tys. osób. O dopłatę za ubr. ubiega się ogółem ok. 1 mln 350 tys. rolników. - informuje ARiMR.
 • Do końca roku ARiMR wypłaci 4 mld zł dopłat obszarowych

  Do końca roku ARiMR wypłaci 4 mld zł dopłat obszarowych

  - Do końca tego roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wypłaci rolnikom ponad 4 mld zł w formie dopłat bezpośrednich, tzw. płatności ONW oraz rolnośrodowiskowych - poinformował w czwartek na konferencji prasowej prezes ARiMR Andrzej Gross.
 • Program" Ryby" daje zarobić

  - 2,1 mld zł wypłaciła Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa beneficjentom w ramach unijnego programu "Ryby" na lata 2007-2013. Efektem wsparcia rybaków są m.in. zmodernizowane porty, unowocześnienie wyładunku ryb, nowe magazyny i chłodnie.
 • ARiMR zbiera wnioski od poszkodowanych rolników do 30 września

  ARiMR zbiera wnioski od poszkodowanych rolników do 30 września

  Rolnicy poszkodowani wskutek tegorocznych klęsk żywiołowych mogą składać wnioski o pomoc finansową tylko do końca września br. - przypomina Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
 • Poseł PSL doniósł na oszustów wyłudzających pieniądze od rolników

  Poseł PSL doniósł na oszustów wyłudzających pieniądze od rolników

  Doniesienie do prokuratury i Generalnego Inspektora Informacji Finansowej na oszustów wyłudzających pieniądze od rolników złożył poseł PSL Piotr Walkowski. Podszywając się pod Agencję Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oszuści domagają się wpłat na swoje konto.
 • ARiMR: Ruszyły wypłaty dopłat bezpośrednich

  ARiMR: Ruszyły wypłaty dopłat bezpośrednich

  Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przekazała 450 mln zł dopłat bezpośrednich w pierwszym dniu ich wypłat - poinformowała we wtorek PAP ARiMR. Do końca tego tygodnia na konta rolników ma wpłynąć ponad 600 mln zł.

Filmy - Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (2)

 • Felieton Tomasza Olbratowskiego - Kij i marchewka

  Gdyby Polska była Janosikiem - Tomasz Olbratowski byłby naszą ciupagą. Oto nasz oręż w walce z urzędniczą maszyną! Felietonów słuchaj w radiu RMF FM od poniedziałku do piątku o 7:50.
 • Urzędnicy ARiMR sprawdzą pola

  W ciągu najbliższych dni na pola ruszą urzędnicy, którzy skontrolują, czy rolnicy dbają o środowisko i bezpieczeństwo żywności. Pod lupę zostanie wziętych minimum 15 tys. gospodarstw. Komentuje Ilona Łopaciuk z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (źródło: Newseria).