Adam Malysz

Artykuły - Adam Malysz (73)

 • Adam Małysz o „masakrze” Krakowa 2022

  Adam Małysz o „masakrze” Krakowa 2022

  Kraków, po ogłoszeniu wyników referendum, w którym aż 70 proc. obywateli opowiedziało się przeciw organizacji igrzysk 2022 roku, postanowił wycofać się z tego projektu. Decyzja prezydenta podwawelskiego grodu - Jacka Majchrowskiego wywołała wiele komentarzy.
 • Między żartem primaaprilisowym a brzegiem absurdu

  Między żartem primaaprilisowym a brzegiem absurdu

  1 kwietnia, wiadomo, każdy kto się liczy w tej branży, obowiązkowo musi wypuścić w świat brednię o nazwie Prima Aprilis. Zapraszam do wyboru najbardziej nietrafionego żartu primaaprilisowego!
 • Soczi: ponad 500 godz. transmisji na antenie TVP

  Soczi: ponad 500 godz. transmisji na antenie TVP

  Widzowie Telewizji Polskiej obejrzą ok. 540 godz. transmisji z przyszłorocznych igrzysk olimpijskich w Soczi - poinformowali na konferencji prasowej w Warszawie przedstawiciele stacji. Jako jedyna w kraju nabyła ona prawa do relacjonowania tej imprezy.
 • Dzięki królowi Norwegii Oslo czeka na "polską niedzielę"

  Dzięki królowi Norwegii Oslo czeka na "polską niedzielę"

  Zwycięstwa Kamila Stocha w konkursach Pucharu Świata w skokach we wtorek w fińskim Kuopio i w piątek w norweskim Trondheim oraz interwencja króla Haralda V w sprawie cen biletów sprawiły, że Oslo czeka na "polską niedzielę" na skoczni Holmenkollen.
 • Kamil Stoch: To były moje skoki

  Kamil Stoch: To były moje skoki

  Historia zatoczyła piękne koło. Na skoczni w Predazzo, gdzie dokładnie 10 lat temu Adam Małysz został mistrzem świata na dużej skoczni, jego sukces powtórzył Kamil Stoch.
 • Adam Małysz zmienia samochód! I znowu skacze!

  Adam Małysz zmienia samochód! I znowu skacze!

  W kolejnej edycji Rajdu Dakar, który 5 stycznia rozpocznie się w stolicy Peru Limie, Adam Małysz pojedzie Toyotą Hilux zbudowaną i serwisowaną przez belgijską firmę Overdrive Racing - poinformował Rafał Marton.
 • Adam Małysz jeździ coraz szybciej

  Adam Małysz jeździ coraz szybciej

  Adam Małysz z pilotem Rafałem Martonem (Mitsubishi L200) zajęli drugie miejsce w czeskim Vsetinie w Internext Rally. W klasyfikacji generalnej, a także w klasie T1, zdobyli tytuły międzynarodowych mistrzów Polski oraz Czech w rajdach terenowych.